אנו בפט נוביגה מחויבים ליצור עולם בריא יותר עבור כלבים. החזון שלנו הוא לשפר את חייהם של חברינו על ארבע הרגליים על ידי אספקת מוצרים חדשניים ואיכותיים שמאפשרים את הרווחה והאושר שלהם. אנו מאמינים שלכלבים מגיע את הטוב ביותר, והמחויבות שלנו למצוינות מניעה את כל מה שאנו עושים.

המשימה שלנו: לשפר את הבריאות הכללית והאושר של כלבים באמצעות מוצרים חדשניים והבנה עמוקה של הצרכים הייחודיים שלהם.

עלינו: פט נוביגה הוקמה על ידי טל לוונברג אוהב כלבים נלהב שזיהה את הצורך בפתרונות טובים יותר, בטוחים ויעילים יותר לבעיות בריאות נפוצות של כלבים. עם ניסיון בפיתוח מוצרים הצוות שלנו מחויב לפרוץ את הגבולות של טיפול בחיות מחמד.

החזון שלנו: עולם שבו כל כלב משגשג בבריאות מיטבית, מנהל חיים שמחים ופעילים, מוקף בהורי מחמד אוהבים ואחראים.

ערכי ליבה: איכות, אנו מחוייבים לייצר את המוצרים האיכותיים ביותר, המעוצבים בקפידה ובדיוק כדי לענות על הצרכים הייחודיים של הכלבים. חדשנות, אנו שואפים ללא הרף לחדש ולפתח פתרונות פורצי דרך המשפרים את בריאותם ורווחתם של הכלבים. אחריות, אנו מאמינים בבעלות אחראית על חיות מחמד ומוקדשים לחינוך ולהעצמת הורים לחיות מחמד לעשות בחירות מושכלות עבור בני משפחתם הפרוותיים. קיימות, אנו מודעים לסביבה ופועלים במרץ כדי למזער את טביעת הרגל האקולוגית שלנו בכל ההיבטים של העסק שלנו.

מגוון מוצרים: מגוון המוצרים שלנו אוצר בקפידה כדי לתת מענה לצרכים המגוונים של כלבים, מגורים ועד קשישים ומשפרים את הקשר בין חיות המחמד לבעליהם.

למה לבחור ב-פט נוביגה: בגיבוי מדע, המוצרים שלנו פותחו תוך התחשבות במחקר המדעי העדכני ביותר תוך הבטחת יעילותם ובטיחותם. אבטחת איכות, אנו שומרים על תקני בקרת איכות קפדניים כדי לספק מוצרים העולה על הציפיות. ממוקד לקוחות, אנו נותנים עדיפות לשביעות רצונם ולרווחתם של לקוחותינו וחיות המחמד האהובות עליהם, תוך מתן שירות לקוחות יוצא דופן.

פרטי התקשרות: פנה לצוות תמיכת הלקוחות שלנו בכתובת info@petnoviga.com.

הצטרפו אלינו ביצירת עולם בריא יותר לכלבים: ב-פט נוביגה אנו מזמינים את כל אוהבי הכלבים להצטרף אלינו במשימתנו להפוך את העולם למקום בריא יותר עבור חברינו הפרוותיים. ביחד, נוכל ליצור עתיד מזהיר יותר שבו כל כלב חווה את האהבה והטיפול המגיע להם.

תודה שבחרת ב-פט נוביגה.
​​​​​​​