בחר גזע

גלה איזה גודל פולר מתאים לכלבך. הערה: עבור גורים או כלבים שגודלם קטן מהגודל הסטנדרטי של הגזע אליו הם משתייכים בחר פולר בגודל אחד קטן יותר מזה המומלץ. לכלבים שגדולים יותר מכלבים סטנדרטיים מגזעיהם השתמש ב פולר בגודל אחד גדול יותר.

אפגני

הגודל המומלץ לכלב שלך הוא מידי.

arrow&v

כל סוגי הפולרים

פולר מקסי
פולר סטנדרט

כיצד לבחור PULLER?


הפולר מיוצר בחמישה חמישה גדלים שונים, החל מפולר מיקרו לכלבים במשקל של עד חמישה קילוגרמים ועד מקסי לכלבים במשקל של יותר מ- 40 ק"ג. לכן כל בעל כלב יכול לבחור גרסה אחת או אפילו יותר של פולר. תוכלו להיעזר במנוע החיפוש כאן בדף למעלה.
פולר לגור


בחירת הפולר הראשונה לגור תונחה על ידי גודל הגור כרגע ולא על פי גודל הכלב הבוגר. לכן, אם המנשך לא כל-כך גדול והגור נמוךנעדיף להתחיל עם פולר מיני או אפילו מיקרו (אם משקל הגור פחות מ- 5 ק"ג). בהדרגה ככל שהגור יגדל תוכלו להחליף את הפולר הישן בפולר גדול יותר.
פולר סטנדרט או מקסי?


מקסי הוא פולר "לא סטנדרטי" שמתוכנן במיוחד לנוחות השימוש עם כלבים גדולים מגן על ידיי בעל הכלב בצורה יעילה ככל האפשר ומבטיח אחיזה נוחה של טבעת הפולר ע״י הכלב. פולר מקסי הינו אוניברסלי לחלוטין. מתאים למשחקים עם כמה כלבים בו זמנית ולתרגילים כמו "תלייה", "משיכה" של כמה כלבים. עם זאת, אי אפשר לבצע את כל התרגילים ולאמן את כלבך באמצעות טבעת מקסי אחת בלבד. לאימונים מלאים אתה עדיין צריך לקנות פולר מקסי נוסף. אגב, חלק מבעלי הגזעים הגדולים משתמשים לעיתים קרובות בערכה של פולר סטנדרט ופולר מקסי יחד, מה שמאפשר ביצוע מגוון רב של תרגילים ככל האפשר.
פולר מידי או סטנדרט?


הכלב שלי אוהב להתאמן עם פולר מידי אבל ברשימת הגדלים המומלצת לגזע שלנו מוצג פולר סטנדרט מדוע זה כך? כל כלב הוא אינדיבידואל. ישנה אפשרות שבתחילת האימונים עם הפולר הכלב אינו מרגיש בנוח להכניס לפיו חפץ גדול ושאינו מוכר לו. אין צורך להתעקש, מכיוון שאין פיתרון "מחייב" עם פולר. חשוב לדאוג לייצר עניין ולמוטיבציה של הכלב במהלך האימון ולכן עלינו להציע גודל קטן יותר של הפולר - המידי. ככל הנראה, לאחר מספר חודשים ו/או אימונים עם הפולר הכלב יחל להתרכז באימון ולא בגודלו של הפולר ונוכל להציע לו את הפולר המותאם לגודלו.