הליכונים לכלבים - dogPACER

הליכונים לכלבים - dogPACER

כלבים זקוקים לפעילות גופנית של בין 30-45 דקות ביום. הליכון הכלבים dogPACER מספק את הפתרון המושלם ללוח הזמנים העמוס שלכם. כל יום הוא יום מושלם בבית להפעיל את הכלב שלך, מזג האוויר הוא אף פעם לא בעיה. הליכון הכלבים dogPACER נותן לכלב שלכם את השחרור האירובי והנפשי הנדרש כדי לחיות חיים מאושרים ומאוזנים יותר.

מדוע הכלב שלי לא יכול פשוט להשתמש בהליכון האנושי שלי?

הליכונים אנושיים בנויים לשליטה זקופה. לוח הבקרה הוא ברמה שאדם יכול לשלוט בקלות בהליכה או בריצה. כלבים לא יכולים ללחוץ על כפתורים כדי להגביר או להפחית את המהירות. ב dogPACER המחשב ממוקם בחזית ההליכון בחלק התחתון ע״מ שהבעלים יוכל לשלוט בהליכון כאשר הכלב על ההליכון. כמו כן להליכונים של בני אדם אין לוחות צד, לוחות הצד בהליכון הכלבים dogPACER עוזרים לשמור על הכלב ממוקד במה שנמצא מולו. אם הכלב נמצא על הליכון אנושי הוא עלול להיחסם מלפנים מה שלא מאפשר יציאה קלה מההליכון. הליכונים אנושיים שאינם ממונעים אינם מומלצים לכלבים וכאלו המצוידים במנוע יכולים להיות רועשים ולגרום לכלב שלכם לפחד. dogPACER הינו הליכון שקט, יעיל ובטוח המיועד במיוחד לכלבים. בנוסף הליכונים של בני אדם קצרים יותר מאשר הליכון לכלבים. להליכון dogPACER יש משטח ריצה ארוך יותר כדי להכיל 4 רגליים.

מדוע פעילות גופנית כל כך חשובה עבור הכלב שלי?

כלבים לא אמורים לישון כל היום. פעילות גופנית חיונית לבריאותם ולרווחתם. זוהי גם דרך מצוינת לשמור על הכלב שלך רגוע ונינוח. תרגול הכלב שלך על הליכון הכלבים dogPACER יעזור לו לנוח יותר רגוע, לשפר את בריאות המפרקים, לחזק את העצמות ולהגביר את הערנות הנפשית ויחזק את מערכת הלב וכלי הדם. יש לקחת בחשבון את גודלו של הכלב כאשר מתחילים איתו בתוכנית אימונים עם הליכון הכלבים dogPACER. לגזעי כלבים קטנים יש רגליים קטנות שעשויות לא ללכת מהר כמו לכלבים מגזעים גדולים יותר. הקפידו להתחיל במהירות נמוכה ולהגביר לאט את המהירות עד לנקודה שלכלב נוח איתה. וודאו שהכלב לא הולך יותר מדי קדימה או שכפות רגליו אינן יורדות מהחלק האחורי של ההליכון.

לפני תחילת הפעילות יש להתייעץ עם ווטרינר ולשלול בעיות פיזיות ספציפיות כגון בעיות ירך, מפרק או לב.

שילוב של תזונה בריאה עם פעילות גופנית על הליכון הכלבים  dogPACER היא הדרך הטובה והמומלצת ביותר להכניס את הכלב לכושר ולשמור עליו בריא ושמח. תזונה חשובה לא פחות מפעילות גופנית עבור הכלב שלך. 

האם הליכון כלבים מהווה תחליף לכל פעילות גופנית?

כלבים צריכים להיות חברתיים ולצאת החוצה. הליכון הכלבים dogPACER נועד כדי לעזור לבעלים מכמה סיבות. אלו המתגוררים באזורים עם תנאי מזג אוויר קיצוניים של חום וקור, לבעלים הסובלים מאלרגיות או ממצבים רפואיים אחרים שמונעים מהם להפעיל את הכלבים שלהם. בדר״כ לאנשים יש לוח זמנים עמוס והליכון הכלבים dogPACER עוזר בנוחות. ברוב המשפחות יש שני הורים עובדים, שני ילדים או יותר וחיות מחמד. כלבים יכולים לרוץ בבוקר בזמן שהמשפחה מתארגנת לבית הספר ולעבודה או כאשר הבעלים חוזרים הביתה ונרגעים ליד הטלוויזיה.

מזג אוויר גרוע, זמן ובעיות רפואיות לא חייבים להשפיע על כמות הפעילות הגופנית שהכלב שלך מקבל. יצירת קשרים חברתיים עם הכלב שלך והוצאתו לטיולים צריכים להיות חלק מאורחות חייו כדי לאפשר לו בריאות מיטבית.

ה-dogPACER משמש גם לסיוע בשיקום כלבים לאחר פציעה או ניתוח. ה-dogPACER הוא הכלי המושלם לעזור בהפחתת מתח והיפראקטיביות אצל כלבים. ניתן להגדיר את ה-dogPACER למהירויות ורמות שיפוע שונות עבור כלבים בכל הגילאים והגדלים. שוב, זכור תמיד להתייעץ עם הווטרינר שלך לפני השימוש ב-dogPACER.