בחר גזע

גלה איזה גודל PULLER מתאים לכלבך. הערה: עבור גורים או כלבים שגודלם קטן מהגודל הסטנדרטי של הגזע אליו הם שייכים בחר ב PULLER בגודל אחד קטן יותר מזה המומלץ. עבור כלבים שגודלם גדול מהגודל הסטנדרטי של הגזע אליו הם שייכים בחר PULLER בגודל אחד גדול יותר.

כל סוגי הפולר

PULLER מוצג בחמישה גדלים שונים החל מה- PULLER Micro לכלבים במשקל של עד חמישה ק״ג ועד מקסי לכלבים במשקל של יותר מ- 40 ק"ג. לכן כל בעל יכול לבחור גודל אחד או יותר של PULLER.
כאשר אתם בוחרים ב PULLER עבור הכלב שלכם תוכלו להיעזר ברשימת הגזעים המומלצים על האריזה. קחו בחשבון גם את גודלו של כלבכם על מנת שה PULLER שנבחר לא ייגרר על האדמה כאשר הכלב נושא אותו בפיו ובנוסף שיהיה לו נוח לנשוך אותו באמצעות הלסתות.
בחירת ה PULLER הראשון לגור תונחה על ידי גודל הגור כרגע ולא לפי גודלו ככלב בוגר. לכן, אם מנשך הגור קטן והגור נמוך עדיף להתחיל עם PULLER Mini או אפילו עם מיקרו (אם משקל הגור פחות מ- 5 ק"ג). בהדרגה, ככל שהגור גדל תוכלו להחליף את הPULLER הישן ב PULLER גדול יותר. כך הגור לא יאבד עניין באימונים. PULLER גדל עם כלבך.
מקסי הוא פולר "לא סטנדרטי" שמתוכנן במיוחד לנוחות האימונים עם כלבים גדולים, מגן על ידיו של בעל הכלב בצורה יעילה ככל האפשר ומבטיח אחיזה נוחה של טבעת ה PULLER על ידי הכלב. פולר מקסי הוא כלי אוניברסלי לחלוטין. מתאים למשחקים עם כמה כלבים בו זמנית וגם לתרגילים כמו "תליה", "משיכה" על ידי כמה כלבים. עם זאת, אי אפשר לבצע את כל התרגילים ולאמן את כלבך באופן מלא באמצעות טבעת מקסי אחת בלבד. לאימונים מלאים צריך לרכוש טבעת מקסי  נוספת. חלק מבעלי הכלבים מהגזעים הגדולים משתמשים לעיתים קרובות בערכה שלPULLER Standard ו PULLER Maxi יחד, מה שמאפשר ביצוע מגוון רב של תרגילים.
האם כלב יכול לעבור מ PULLER Micro והאם עלינו לרכוש PULLER Mini?
PULLER Micro הוא סט של שתי טבעות שתוכנן במיוחד לכלבים קטנים. הכוונה לכלבים בוגרים מגזעים זעירים או גורים מגיל חודש וחצי כאשר מראים סימנים של יצרי ציד ומשחק. ככל שהגור גדל חשוב במיוחד לשנות את גודל PULLER לגדול יותר כדי שלגור יהיה עניין ב PULLER. אם הגור גדל והפולר הופך להיות קטן מדי, לדוגמה: הגור כבר מסוגל להתאמן עם גודל מידי אך אנו עדיין מציעים לו את המיקרו הוא יאבד במהירות עניין בפולר והוא ייהפך לחסר תועלת.
הכלב שלי אוהב אימונים עם PULLER Midi אבל הגודל המומלץ לגזע שלנו על פי טבלת הגזעים הוא PULLER Standard מדוע זה כך?
 
כל כלב הוא אינדיבידואל. יכול להיות שבתחילת האימונים עם ה PULLER הכלב ירגיש אי נוחות להכניס דבר גדול ולא מוכר לפה. אין צורך להתעקש מכיוון שאין פתרון "מחייב" עם PULLER. חשוב לדאוג שלכלב יהיה עניין ומוטיבציה במהלך האימון. לכן עלינו להציע גודל קטן יותר של PULLER, המידי. ככל הנראה לאחר מספר חודשים מתחילת האימונים עם ה PULLER הכלב יתרכז באימונים אך לא בגודלו של ה PULLER ותוכלו להציע לו שוב את הגודל הרצוי.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}