איכות

המאפיינים הבסיסיים של הפולר ותכונות החומר הייחודי ממנו הוא עשוי הם המפתח להצלחה של הפולר ברחבי העולם בקרב בעלי כלבים וחיות המחמד שלהם. מובטחת שביעות רצון מוחלטת מהשימוש בפולר.

הפולר קל מאוד

קל

החומר של הפולר רך וציב

רך

הפולר קל מאוד ואינו יוצר אי נוחות לכלב בזמן האימון. נוח לשימוש גם ע״י ילדים.

החומר רך ויציב דיו, הנשיכה אינה פוגעת בשיניים ו/או בלסתות הכלב.

מה שכן, הכלבים ממש מתרגשים בזמן שהם נושכיםאת הפולר. עמיד מאוד לאימון מאסיבי.

הפולר צף במים

צף במים

הפולר חסר ריח

חסר ריח

החומר קל ונקבובי, שאינו טובע במים.

מספק הזדמנויות נוספות למגוון הפעלות אינטראקטיביות עם הכלבים במים.

עשוי מחומר שאינו רעיל ומתייחס לצרכי הכלב בנוחות ובבטיחות. הכלבים אוהבים את העובדה שהפולר חסר טעם וריח ולכן אינו מסיח את דעת הכלב מתרגול.

ייעוד

הפולר הינו כלי חדשני לאימון כלבים שפותח על ידי כלבנים מקצועיים. סט של שתי טבעות סגולות שמספקות אימונים פעילים מדי יום ובנוסף מייצר הזדמנות לבעלי הכלבים ליצור קשר עם כלביהם. הפולר צבר את התהילה וההכרה בקרב המאמנים ובעלי הכלבים בזכות התפיסה הייחודית של שתי טבעות. מגוון פעילויות ותרגילים המבוססים על שתי טבעות הפולר ובשילוב טכניקת הבעלים משפרים משמעותית את ההבנה בין הכלב לבעליו.

הפולר מייצר קשר עם הבעלים של הכלב

קשר

במהלך התרגול עם הפולר הכלב עוקב אחר פעולות הבעלים ותסריט הפעולה שלו. תוכנית תרגילי הקשר נוצרה על ידי מאמנים מקצועיים והיא ניתנת להחלה בקלות על ידי כל בעל כלב.

הפולר מייצר מוטיבציה אצל הכלב

מוטיבציה

החלפת טבעות הפולר בזמן התרגול ע״י הבעלים מניעה בצורה הטובה ביותר את

הכלב ללהט ומעלה את המוטיבציה שלו לפעילות חיובית בתרגול עם הפולר.

הפולר יוצר תקשורת טובה בין הבעלים לכלב

קשר עם הכלב

במהלך התרגול עם סט של שתי טבעות הפולר מתפתחת הבנה טובה יותר בין הבעלים לכלב. נוחות שמשפיעה על התקשורת ביניהם בחיי היומיום.

זו רמה חדשה של תקשורת!

הפולר יוצר ריגוש אצל הכלב

ריגוש

הודות לקבוצת התרגילים ולסט של שתי טבעות הפולר הכלב לא מאבד עניין במהלך התרגול ולהיפך, הוא יותר ויותר בתהליך. התרגשות מסוג זה רק מוסיפה השפעות חיוביות לתרגילים.

אימון

בתנאים העירוניים רוב בעלי הכלבים מתמודדים עם בעיה של אי מספיק הליכה עם חיית המחמד. כתוצאה מכך, כלבים סובלים ממחסור בפעילות גופנית ורגשית, בעיות השמנת יתר ומחלות כרוניות. לעתים קרובות הכלב מתחיל לסבול מנוירוזה, המתבטאת בעובדה שהוא יכול לקלקל את הרהיטים בזמן שהבעלים לא נמצא בבית, או אפילו יכול להיות אגרסיבי כלפי משפחת הבעלים וגם כלפי הבעלים עצמו. הפולר פותח ע״י כלבנים מקצועיים ככלי חדשני לאימון כלבני. סט מיוחד של שתי טבעות סגולות וקבוצת אימונים איתו יספקו אימונים אינטראקטיביים יומייים ופעילויות גופניות הדרושות לכלב כך שבעל הכלב לא צריך לבזבז זמן רב בהליכה. רק כמה תרגילים למשך 20 דקות יעניקו לכלב אימונים ופעילויות שוות ערך ל 5 קילומטרים של ריצה!

האנטומיה של הכלב

האם ילד יכול לאמן כלב עם פולר?


זה תלוי בכמה גורמים כגון: גזע הכלב, גיל הילד ובניסיון שלו בתקשורת עם כלבים. באופן כללי אפילו ילד בן חמש מסוגל להתנהל היטב עם פולר מכיוון שיש לו צורה נוחה מאוד והוא קליל באופן מפתיע. כדאי מאוד לשמור על כללי זהירות ולא לאפשר לילדים צעירים להתאמן עם כלבים גדולים וכבדים. בכל מקרה אימון כלבים עם פולר בטוח לחלוטין עבור ילדים.
הפולר חסר ריח


הפולר חסר ריח, מה הערך עבור הכלב? לכלבים יש חוש ריח מפותח ורגיש מאוד. חיוני שהצעצוע איתו הכלב יתאמן יפתח מיומנויות חדשות, רגשות חיוביים ולא יסיח את תשומת ליבו ריח אחר! כך שהכלב לא יתרגל לריח של חפצים במהלך השיעורים, וריחות לא נעימים לא יגרמו אנטיפתיה. לכן אפילו דבר חשוב כמו הריח נלקח בחשבון בעת הפיתוח של הפולר.
ניתן להשאיר את הפולר לבד בבית עם הכלב?


אם הפולר מיוצר מחומר לא רעיל מדוע איננו יכולים להשאיר אותו לבד בבית עם הכלב? אל תשאיר את הפולר עם הכלב בבית לבדו ממספר סיבות. קודם כל הכלב יכול לנשוך את הפולר ולקלקל אותו כך שהוא לא יתאים לאימונים. מומלץ להשתמש בפולר רק לאימון. אחרי הכל אם לכלב יש גישה קבועה לפולר הוא יאבד בו עניין. זכור כי הפולר מניע את התרגילים האינטראקטיביים, את התפתחות הציות של הכלב ומהווה מעטפת לכושר מלא. אבל בכל מקרה הפולר אינו צעצוע לעיסה.
פולר לשחייה


לכלב יהיה קל ונוח עם הפולר במים. יגרום לו לשחות והכלב יכול למצוא אותו בקלות על פני המים. הפולר יניע את כלבכם והפעילות במים תהיה עבורו ועבורכם הבילוי המהנה והיעיל ביותר.
הבנה בין הבעלים לכלב


מדוע חשוב לבצע תרגילי קשר עם פולר כדי לשפר את ההבנה בין הבעלים לכלב? כלבים לא נולדים צייתנים וחכמים ומכירים את כל רצונותיו של הבעלים. עם זאת ניתן לפתח בהדרגה שיתוף פעולה והבנה עם חיית המחמד שלך. אימונים עם פולר המבוססים על המוטיבציה החיובית והתפתחות האינסטינקטים הבסיסיים של הכלב מפתחים את ההבנה הטובה בין הכלב עם הבעלים, מניעים את הכלב לצייתנות חיובית. בנוסף במהלך האימונים הכלב לומד לקבל החלטות עצמאיות.
הציות הכללי של הכלב שלי


האם תרגילי הכושר עם הפולר ישפרו את הציות הכללי של הכלב שלי? מטבעם כלבים צריכים לבצע פעילות גופנית. היעדר פעילות גופנית יכולה להתבטא באי ציות, פגיעה ברכוש בבית בזמן שהבעלים בעבודה או אפילו תוקפנות כלפי המשפחה והבעלים. לכן אל תזלזלו בחשיבות ובצורך בפעילות גופנית מסוימת עבור חיית המחמד שלך. מערכת התרגילים עם הפולר מאפשרת את פרק הזמן הקצר להעניק לכלב את הפעילות הנחוצה לו. אלו דברים חשובים לחיים נוחים לכלב ולבעליו.
תיקון הפקודה "אליי"


אלו מהתרגילים עם הפולר יתאימו בצורה הטובה ביותר לתיקון הפקודה "אליי"? במהלך אימון תרגיל הריצה משתמש הבעלים בשתי טבעות פולר, כך לכלב תהיה מוטיבציה לבצע את הפקודה "אליי". בזמן שהכלב כבר תפס את הטבעת הראשונה של הפולר הבעלים מראה לכלב את טבעת הפולר השנייה ומצרף לפעולה את הפקודה "אליי". כמה חזרות על התרגיל הזה והתוצאה לא תאחר להגיע. מכיוון שהכלב מקבל חיזוקים חיוביים בדמות פולר הוא מונע לעקוב אחר הפקודות. יתרון חשוב במוטיבציית משחק חיובית.
תרגיל "משיכה" עם פולר


תרגיל "משיכה" עם פולר - כיצד הוא יכול לשפר את ההבנה בין הכלב לבעלים? אל תשלול מהכלב את ההנאה, משיכה היא ביטוי לאינסטינקט הבסיסי של הכלב. זה גם נותן הנאה לכלב כאשר במהלך המשיכה הוא יכול להראות את הכוח ואת הסיבולת. במהלך עבודה נכונה של הבעלים תרגיל זה הופך להיות מעניין עוד יותר מכיוון שכוח ההתנגדות בזמן משיכה עולה ויורד ולכלב יש תשוקה. כמובן שבמהלך המשיכה הכלב מפעיל את הלסתות וזוכה להנאה. החומר המיוחד שממנו עשוי הפולר מסייע לכך.
מדוע הפולר נקרא "כלי אימון"?


זה לא סתם צעצוע לכלבים? הרעיון הבסיסי הוא שהפולר הינו כלי יעודי לפעילות ספורטיבית. הפולר משמש ככלי בתחרויות ייעודיות המאורגנות במיוחד עבורו ונקרא DOG PULLER הפדרציה הבינלאומית IFDP הוקמה ונרשמה בשנת 2012 והיא כוללת פעילים מרחבי העולם. התחרויות הללו מיועדות להיכלל במשחקים האולימפיים לכלבים שצוברים פופולריות ברחבי העולם. יש הבדל עצום בין צעצוע טיפוסי לכלבים לפולר ומעל לכל במטרה שלו.
מדוע יש שתי טבעות בסט?


מדוע יש שתי טבעות בסט? האם אחת מהם חילופית? הפולר פותח בקפידה במשך תקופה והומלץ לשימוש כסט של שתי טבעות. הטבעת השנייה אינה חילופית או רזרבית! בעבודה עם שתי טבעות במקביל הכלב ובעליו שומרים על קשר מתמיד במהלך השיעור. הכלב רגיל לעבור במהירות מחפץ אחד למשנהו (ממשימה אחת לאחרת) בריכוז גבוה. זה מספק את הבסיס לכל תכניות האימונים שלאחר מכן. ע״י שימוש בשתי הטבעות בו זמנית הינך מגדיל את היעילות של התרגול שלך ע״י שמירת עניין של הכלב בפולר. לא ניתן לקבל תוצאת אימון טובה בשימוש בטבעת אחת בלבד! תוצאה מושלמת תתקבל רק בשימוש עיקבי בשתי טבעות.

יש לכם שאלות נוספות? צרו קשר!

תודה!