איכות

המאפיינים הבסיסיים של הפולר ותכונות החומר הייחודי ממנו הוא עשוי הם המפתח להצלחה של הפולר ברחבי העולם בקרב בעלי כלבים וחיות המחמד שלהם. מובטחת שביעות רצון מוחלטת מהשימוש בפולר.

הפולר קל מאוד

קל

החומר של הפולר רך וציב

רך

הפולר קל מאוד ואינו יוצר אי נוחות לכלב בזמן האימון. נוח לשימוש גם ע״י ילדים.

החומר רך ויציב דיו, הנשיכה אינה פוגעת בשיניים ו/או בלסתות הכלב.

מה שכן, הכלבים ממש מתרגשים בזמן שהם נושכים את הפולר. עמיד מאוד לאימון מאסיבי.

הפולר צף במים

צף במים

הפולר חסר ריח

חסר ריח

החומר קל ונקבובי, שאינו טובע במים.

מספק הזדמנויות נוספות למגוון הפעלות אינטראקטיביות עם הכלבים במים.

עשוי מחומר שאינו רעיל ומתייחס לצרכי הכלב בנוחות ובבטיחות. הכלבים אוהבים את העובדה שהפולר חסר טעם וריח ולכן אינו מסיח את דעת הכלב מתרגול.

ייעוד

הפולר הינו כלי כושר לכלבים שפותח על ידי כלבנים מקצועיים. סט של שתי טבעות סגולות שמספקות אימונים פעילים מדי יום ובנוסף מייצר הזדמנות לבעלי הכלבים ליצור קשר עם כלביהם. הפולר צבר את התהילה וההכרה בקרב המאמנים ובעלי הכלבים בזכות התפיסה הייחודית של שתי טבעות. מגוון פעילויות ותרגילים המבוססים על שתי טבעות הפולר ובשילוב טכניקת הבעלים משפרים משמעותית את ההבנה בין הכלב לבעליו.

הפולר מייצר קשר עם הבעלים של הכלב

קשר

במהלך התרגול עם הפולר הכלב עוקב אחר פעולות הבעלים ותסריט הפעולה שלו. תוכנית תרגילי הקשר נוצרה על ידי מאמנים מקצועיים והיא ניתנת להחלה בקלות על ידי כל בעל כלב.

הפולר מייצר מוטיבציה אצל הכלב

מוטיבציה

החלפת טבעות הפולר בזמן התרגול ע״י הבעלים מניעה בצורה הטובה ביותר את

הכלב ללהט ומעלה את המוטיבציה שלו לפעילות חיובית בתרגול עם הפולר.

הפולר יוצר תקשורת טובה בין הבעלים לכלב

קשר עם הכלב

במהלך התרגול עם סט של שתי טבעות הפולר מתפתחת הבנה טובה יותר בין הבעלים לכלב. נוחות שמשפיעה על התקשורת ביניהם בחיי היומיום.

זו רמה חדשה של תקשורת!

הפולר יוצר ריגוש אצל הכלב

ריגוש

הודות לקבוצת התרגילים ולסט של שתי טבעות הפולר הכלב לא מאבד עניין במהלך התרגול ולהיפך, הוא יותר ויותר בתהליך. התרגשות מסוג זה רק מוסיפה השפעות חיוביות לתרגילים.

אימון

בתנאים העירוניים רוב בעלי הכלבים מתמודדים עם בעיה של אי מספיק הליכה עם חיית המחמד. כתוצאה מכך, כלבים סובלים ממחסור בפעילות גופנית ורגשית, בעיות השמנת יתר ומחלות כרוניות. לעתים קרובות הכלב מתחיל לסבול מנוירוזה, המתבטאת בעובדה שהוא יכול לקלקל את הרהיטים בזמן שהבעלים לא נמצא בבית, או אפילו יכול להיות אגרסיבי כלפי משפחת הבעלים וגם כלפי הבעלים עצמו. הפולר פותח ע״י כלבנים מקצועיים ככלי חדשני לאימון כלבים. סט מיוחד של שתי טבעות סגולות וקבוצת אימונים איתו יספקו אימונים אינטראקטיביים יומייים ופעילויות גופניות הדרושות לכלב כך שבעל הכלב לא צריך לבזבז זמן רב בהליכה. כמה תרגילים יומיים למשך 20 דקות יעניקו לכלב אימונים ופעילויות שוות ערך ל 5 קילומטרים של ריצה!

האנטומיה של הכלב

יש לכם שאלות נוספות? צרו קשר!

תודה!